סטודיו MK לעיצוב גרפי ובניית אתרים עוסק במיתוג, בניית אתרים ועיצוב גרפי מקיף (כולל פרינט) בדגש על הדיגיטל והמובייל. MK הוקם ב-2015 ע"י מריה קולדה, מעצבת על כשרונית, בעלת ניסיון עשיר בביצוע פרויקטים עבור מגוון רחב של מדיות ופלטפורמות אינטרנטיות.

מיתוג, בניית אתרים ועיצוב גרפי בהשראת העידן החדש

בסטודיו MK מתמחים במיתוג, בניית אתרים ועיצוב גרפי איכותי בדגש על קו חדשני הנגזר ממגמות עולמיות משתנות. אין פשרות על הבנה מלאה של צרכי הלקוח , על איכות העבודה בכל פרויקט, קטן כגדול, ועל ביצוע מושלם של פרויקטים תוך עמידה בדרישות לוח הזמנים.  

מגוון רחב של עבודות איכותיות ולקוחות מרוצים

לסטודיו MK מגוון רחב של עבודות איכותיות כמו עיצוב תדמית מקיף לחברות ועסקים, בניית אתרי אינטרנט, דפי נחיתה, ניוזלטרים, עיצוב לרשתות חברתיות, עיצוב עלוני מידע, רול-אפים, קטלוגים, לוגויים, עיצוב בילבורדים, מכוונים, פרסום על אוטובוסים. 

על הלקוחות המרוצים של MK נמנים עסקים וחברות בתחומי ההייטק, הנדל"ן, האופנה והתכשיטים, הקמעונאות, הלייפסטייל, הפרמה ועוד.

מריה קולדה – ניסיון, כישרון, אהבה לחתולים..

איפה אפשר למצוא אותי

תיק עבודות

המלצות

מריה תותחית אמיתית! הסטודיו שלה מלווה את טרגט לעסקים פרוג ב-4 השנים האחרונות במגוון רחב של פרויקטים של בניית אתרים ועיצוב, תוך הפגנת מומחיות אמיתית, קריאטיביות מדהימה, יעילות ועמידה בלוחות זמנים…

אמיר דבוש, טרגט לעסקים

מריה ממש מעולה!
קשובה לכל שינוי ובקשה. מריה יצירתית ותכליתית, הכי חשוב שהיא תורמת מהניסיון שלה גם דברים שלא ידעתי אפילו לבקש. ממליץ בחום.

ראובן ממן, מירטק

מקצוענית. מאז מלווה אותי בכל תהליך שאני מלווה ארגונים חברות תאגידים ועסקים.

משה גרימברג, ייעוץ עסקי

מריה היא מומחית עיצוב גרפי, ללא ספק!
הייתה זמינה לאורך כל הדרך ועמדה בלוחות הזמנים מעבר למצופה. המחירים של מריה נוחים מאוד ביחס לתמורה שמקבלים.

קובי גיירו, אופק טכנולוגיות

בין לקוחותיי